Anasayfa > Hakkımızda

Arpesan Hakkında

ARPESAN LTD. ŞTİ. Armatür Petrol Sanayi olarak 1996 yılında akaryakıt petrol tankeri ekipmanları imal etmek için yola çıktık.

Şirketimiz 1500 m2 kapalı fabrika binası ile son derece teknolojik makinalarıyla TS-EN-ISO 9001:2000 kalite yönetim belgelerine sahip ADR standartlarına uygun imalat yapan firmamız, siz değerli müşterilerimize günümüz teknolojisine kendi deneyimlerimizi birleştirerek kaliteli ürünler sunmak, sürekli yükselen pazar payı ile kaliteyi üretmek, müşteri beklentilerini karşılayacak yeni ürünler üretirken tam zamanında teslim edebilmek temel politikamızdır.

10 yıl gibi kısa zamanda yapmış olduğumuz 55 çeşit imalatla tank ve tanker sektörünün en büyük tedarikçisi olmayı başardık. Şu anda sektörün en büyük tedarikçisi durumundayız.

Gerek kalite, gerekse gelişen teknoloji adına AR-GE çalışmalarımız ile müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için var gücümüz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

MİSYONUMUZ
ARPESAN LTD. ŞTİ.  olarak, hizmetimizdeki ekip ruhuna uygun ve üstün görev bilinci ile çalışarak, günümüz teknolojisini de kendi deneyimlerimiz ile birleştirerek kaliteli ürünler sunmaktadır.

VİZYONUMUZ
Tüm çalışanlarımızın katılımı ve gayretleriyle; tüm işleri ilk seferde doğru yapmak, en düşük maliyetle kaliteli ürünler üretmek amacımızdır.

Olarak hedefimiz; sürekli artan kalite, sürekli yükselen pazar payı, kaliteyi kontrol etmek değil kaliteyi üretmek, sektörde lider kuruluş olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

ARPESAN LTD. ŞTİ.  olarak,   tüm   müşteri isteklerini ve beklentilerini karşılayacak ürünler üretmek, tam zamanında teslim ederek en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak temel politikamızdır.

Mehmet ÜZÜMCÜ
Yönetim Kurulu Bşk.